• Záverečné stretnutie Otvorených škôl

• 05.08.2023 01:10
      • Záverečné stretnutie Otvorených škôl
      • V piatok 23.6.2023 sa konalo posledné online stretnutie všetkých škôl, ktoré sa v tomto školskom roku zapojili do programu Otvorené školy.

Každá škola odprezentovala, ako sa jej počas celého roka darilo napĺňať svoj Akčný plán, ktorý si vytvorila v septembri. Žiaci Pribinky informovali ostatných prítomných o tom, ako sme postupne rozvíjali a napĺňali myšlienku TÚTORSTVA - spolupráce a priateľstva medzi mladšími a staršími žiakmi našej školy. Hoci sa tento školský rok blíži ku koncu, naša spolupráca ešte len začína a my v nej plánujeme pokračovať :-)

Na stretnutí sme počuli a videli množstvo zaujímavých nápadov. Dúfame, že niektoré z nich vám postupne prinesieme aj na Pribinku.

Piatkového stretnutia sa zúčastnila aj hlavná školská inšpektorka Alžbeta Štofková Dianovská, ktorá sa veĺmi živo zapájala do diskusie s prítomnými žiakmi. Objasnila nám prácu Štátnej školskej inšpekcie a jej ciele.

Ako sa nám darilo napĺňať Akčný plán počas školského roka 2022/2023 si môžete pozrieť v prezentácii.

Otvorene_skoly_-_tutorstvo_2023.pptx

PaedDr. Sylvia Halgašová