• Január 2016

• Pribinka v krajskom finále vo floorbale

Žiačky našej školy dosiahli VEĽKÝ úspech. Svojou šikovnosťou sa prebojovali na majstrovstvá kraja. Suverejným spôsobom vyhrali majstrovstvá okresu, postúpili do Nitry na majstrovstvá kraja 15.1. 2016 kde vyhrali svoju skupinu a dostali sa až do finále. Vo finále ich zdolal jediný súper, dievčatá z Komárna. Víťazstvo nám ušlo len o jeden gól. Veľké ĎAKUJEM patrí  našim žiačkam, ktoré reprezentovali školu. Vybojovali pre PRIBINKU obrovský úspech -2. miesto.

Žiačky: Veronika Löbbová, Dominika Löbbová, Alexa Škulová, Viktória Kružlíková, Dominika Hudecová, Petra Kukučová, Sylvia Rosinská, Gabriela Lindovská, Erika Dudášová, Diana Šipošová, Aležbeta Siposová

Mgr. Tomáš Herda

Okresné kolo Šalianskeho Maťka

Dňa 15. januára 2016 sa uskutočnilo okresné kolo recitačnej súťaže Šaliansky Maťko Jozefa Cígera Hronského.

Súťaž prebieha tradične v 3 kategóriách. V každej kategórii sme mali svojho zástupcu.

I.kategória (2. a 3.ročník) – Veronika Horvátová, 2.c

II. kategória (4. a 5. ročník) – Filip Tonka, 4.a

III. kategória (6.a 7.ročník) – Bibiána Ševčíková, 6.b

VŠETCI naši žiaci boli mimoriadne úspešní. Veronika Horvátová obsadila 2.miesto. Žiačku pripravovala Mgr. Boldišová. FilipBibiána sa stali víťazmi okresného kola a obaja postupujú do krajského kola súťaže. Žiakov pripravovali Mgr. Košútová a             Mgr. Hajková. Všetkým trom žiakom ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy a prajeme im aj naďalej veľa úspechov. Filipkovi a Bibiánke držíme palce v krajskom kole.

Mgr. Marianna Hajková