• SEPTEMBER 2015

Večerný beh mestom.

Dňa 7. októbra 2015 sa žiaci  našej školy zúčastnili večerného behu mestom.

Spomedzi všetkých súťažiach sa na popredných priečkach umiestnili nasledovní žiaci:

1. miesto    Alexandra Škulová, 9.a

2. miesto    Sofia Petrovová, 8.a

Matej Merčiak, 4.b

Henrieta Horváthová, 2.a

3.miesto     Jana Pilčíková, 3.b

Marek Ďurček, 3.b

Maximilian Bodo, 5.b

Prvenstvo sme dosiahli  aj v najväčšej účasti našich súťažiacich žiakov na uvedenej akcii. S celkovým počtom 90 súťažiacich detí sme získali „Pohár primátorky mesta.!!!“

Víťazom srdečne blahoželáme.

Ing. Miriam Bezušková

JAZYKOVÁ  SÚŤAŽ

Dňa 29.9.2015 sa žiaci našej školy zúčastnili súťaže Brána jazykov otvorená. Súťaž organizovalo Gymnázium Janka Kráľa v Zlatých Moravciach pri príležitosti Európskeho dňa jazykov. Z našej školy súťažili dve družstvá. V chlapčenskom družstve boli žiaci deviateho ročníka : Matúš Vaňo, Adam Čurný a Martin Polkoráb. Dievčenské družstvo tvorili deviatačky : Zuzana Pavlendová, Bianka Buchová a Kristína Tížňovská.

Naši žiaci dokázali, že sa vedia orientovať nielen v anglickom a nemeckom jazyku, ale aj v ruštine. Svedčí o tom 2. miesto, ktoré obsadili chlapci a veľmi pekné umiestnenie mali aj dievčatá.

Súťažiacim gratulujeme a zároveň veľké poďakovanie patrí organizátorom súťaže. Určite sa zúčastníme aj nabudúce.

Mgr. Katarína Škulová

V E Ľ K Ý    Ú S P E CH