• Október - November 2015

•                                                        Úspech vo výtvarnej súťaži

Dňa 10.11.2015 sa konalo vyhodnotenie 2. ročníka súťaže výtvarných prác EKOPLAGÁT Arborétum Mlyňany SAV 2015. Do súťaže sa zapojilo 104 prác z 18 základných škôl. Našu školu reprezentovali práce žiakov 5.a triedy – Petry Merčiakovej, Martina Škoríka, Samuela Škulu, Samuela Dekréta a Tomáša Vetráka. (kategória – 4. -5. ročník.)

Odborná porota vybrala prácu Samuela Škulu, ktorú ocenila peknými vecnými cenami.

Srdečne blahoželáme a ďakujeme organizátorom za prípravu tohto podujatia!

Mgr. Katarína Škulová

Recitačná súťaž – Poézia a próza štúrovcov

Pri príležitosti 200. narodenia Ľudovíta Štúra sme sa zúčastnili recitačnej súťaže, ktorá bola zameraná na prednes poézie a prózy štúrovcov. Súťaž sa konala 21.októbra 2015 v Mestskej knižnici v Zlatých Moravciach. Súťažilo sa v 3 kategóriách:

1. žiaci základných škôl (10 súťažiacich),
          2. žiaci stredných škôl (7 súťažiacich),
          3. dospelí (1 súťažiaca).

V prvej a zároveň najpočetnejšej kategórii mala svojich zástupcov aj naša škola, ktorá získala vďaka Dianke Šípošovej (8.a) 1. miesto. Žiačku pripravoval p. uč. Sečkár. Víťazke srdečne blahoželáme a prejeme jej aj naďalej veľa úspechov. Adelke Dankovej a Marianke Horvátovej tiež ďakujeme za účasť a  reprezentáciu školy, obe dievčatá boli odmenené diplomami za účasť.

Mgr. Marianna Hajková

OKRESNÉ KOLO TECHNICKÁ OLYPIÁDA                                    OKRESNÉ KOLO TECHNICKÁ OLYPIÁDA

KATEGÓRIA A                                                                                          KATEGÓRIA B

1. MIESTO                                                                                               1. MIESTO