• Jún

• DEŇ DETI NA PRIBINKE

Prvý jún už niekoľko desiatok rokov patrí deťom. Tento deň bol v tomto školskom roku  pre žiakov našej školy naozaj výnimočný. Svoj sviatok naši žiaci  oslávili vďaka spolupráci Občianskeho združenia rodičov a priateľov školy pri ZŠ  na Pribinovej ul. č. 1, vedenia školy a učiteľov. Rodičia zabezpečili pre našich žiakov zaujímavé dopoludnie plné zážitkov za prítomnosti tanečných vystúpení, pracovníkovej polície, mestskej polície, hasičov, psovodov či motorkárov. Učitelia 7. – 9.ročníkov pripravili v spolupráci so svojimi žiakmi zaujímavé stanovištia, na ktorých ostatní žiaci súťažili. Dokopy si triedy pripravili 18 stanovíšť, pričom k týmto stanovištiam pribudli 2 bonusové stanovištia. Na stanovišti č. 11 si žiaci mohli po absolvovaní ľubovoľných desiatich stanovíšť vytvoriť vlastné tričko, ktoré im bude pripomínať všetko to, čo v tento deň zažili. Stanovište č. 13 bolo pre žiakov akosi odmenou, pretože tu si žiaci vyzdvihli balíček plný sladkostí.

Na tvárach žiakov žiaril v tento deň veľký úsmev, ktorý hovorí za všetko. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo zorganizovať pre našich žiakov taký pekný deň, na ktorý budú ešte dlho s radosťou spomínať.

Všetkým tým, ktorí sa na tomto krásnom dni podieľali, ďakujeme a všetkým našim žiakom želáme, aby na ich tvárach vždy žiaril krásny a žiarivý úsmev.

Mgr. Marianna Hájková