• Slávnostné otvorenie šk. roka 2023/2024

• Vážení rodičia, milí žiaci!

Prázdniny ubehli rýchlo. Opäť stojíme pred začiatkom nového školského roka. Slávnostné otvorenie školského roka 2023/24 sa uskutoční dňa 04.09.2023 (pondelok) o 8:00 hod. v telocvični školy.

Po slávnostnom otvorení budú nasledovať triedne schôdzky. Odchod žiakov domov bude o 9:15 hod.

Vedúca školskej jedálne, žiada všetkých rodičov, ktorých sa dieťa bude stravovať v školskej jedálni v školskom roku 2023/2024, aby 04.09.2023, odovzdali vytlačenú a podpísanú „ Prihlášku na stravovanie“ a „ Žiadosť na dotované obedy“ . Všetky písomnosti odovzdá triednemu učiteľovi, prípadne osobne vedúcej školskej jedálne.

Ďakujem za spoluprácu .

PhDr. Iveta Dallošová- vedúca ŠJ

Tlačivá nájdete TU!

PRIHLaSKA_NA_STRAVOVANIE.docx

ZIadost_(navratka).docx

• Zoznam pomôcok pre žiakov 1. ročníka

• Zošity:

• školské dosky stačia veľké – 1ks
            • č. 511 -   s pomocnou linajkou            - 6 ks
            • č. 420 (alebo 510) - zošit bez linajok  - 2 ks
            • č. 511 -   bez pomocnej linajky           - 5 ks
            • malý slovníček (zápisník) - 1 kus
            • č. 523 (alebo 513)                                - 10 ks

Peračník:

• ceruzka č. 2 – 3 ks
            • farebné pero (zelené)
            • asi od októbra atramentové pero (po dohode s triednou učiteľkou –Tornádo, Stabilo, alebo bombičkové + VŽDY náhradná náplň), určite nie GUMOVACIE
            • farbičky (klasické drevené – 6 základných farieb) – vždy zastrúhané!
            • strúhadlo, guma, pravítko 20 cm, nožnice s oblým hrotom, lepidlo (vysúvacia lep. tyčinka), papierové hodiny

Hygienické potreby: hygienické vreckovky (jedny v taške a 10 ks balenie do triedy)

TV: tepláková súprava, krátke nohavice, tričko s krátkym rukávom, tenisky  so svetlou, nešmykľavou podrážkou, ponožky - vo vrecku na zaťahovanie!

Prezuvky (nie šľapky) - sandále alebo papuče so svetlou podrážkou

Pomôcky na VV - vodové farby (odporúčame anilínové), POHÁR na vodu (plastový-nie kelímok), 3 ks guľatých štetcov (rôzna hrúbka), voskovky, fixky, tekuté lepidlo, temperové farby, 3 ks plochých štetcov, paleta, plastelína, čierny tuš + pierko, handrička, gumový obrus (50cm x 50cm), staršie tričko, košeľa alebo plášť na prezlečenie – všetko do tašky – v škole sa to preloží do boxíka,  výkres  A4 -10ks,  výkres A3 -40ks , sada farebných  výkresov –nepodpisovať, odovzdať p. učiteľke

Ostatné – boxík na desiatu, nerozbitná fľaša na vodu

Všetky veci je potrebné označiť menom.

Všetky zošity, pracovné zošity a učebnice, ktoré žiak dostane,  treba  obaliť do priesvitných obalov.